Home › Trainen › Trainingstijden

2017

Trainingstijden met ingang van maandag 29 oktober 2018

Op feestdagen zijn er geen trainingen. Tijdens schoolvakanties zijn er voor de pupillen en junioren alleen trainingen in het laatste weekend van de vakantie.

*Er is geen bostraining voor de pupillen en D-junioren op de dagen dat de crosscompetitie plaats vindt.

Dag Categorie Geboortejaar Tijd Locatie Trainers
Maandag D+ C-pupillen 2011 -2012 17.00 - 18.00 uur Gymzaal Jagerlaan Okke, Amber, Loes, Noëmi, Nynke
B-pupillen 2010 18.00 - 19.00 uur Gymzaal Jagerlaan Okke, Amber, Loes, Noëmi, Nynke
Dinsdag A1-pupillen 2009 17.00 - 18.00 uur Atletiekbaan Linde, Valentijn en Daan
A2-pupillen 2008 17.00 - 18.00 uur Atletiekbaan Linde, Valentijn en Daan
D-junioren 2006 -2007 18.00 - 19.30 uur Atletiekbaan Thijs, Marit, Stephan
C,B-junioren 2002 - 2005 18.00 - 19.30 uur Atletiekbaan Bram, Sander, Linde
A-junioren 2000-2001 19.30 - 21.00 uur Atletiekbaan Bram, Sander
Senioren/Masters 1999 en eerder 19.30 - 21.00 uur Atletiekbaan Bram, Sander
MiLa-groep 19.00 - 20.30 uur Atletiekbaan Jasper, Wim, Dennis, Tineke
Survivalgroep 19.30 - 21.00 uur Atletiekbaan Peter Pentenga e.a
Woensdag 50+-groep 9.45 - 11.00 uur Atletiekbaan Huub Vaessen
Senioren/Masters 1999 en eerder 19.30 - 21.00 uur Krachtruimte Bram, Sander
Donderdag D-junioren 2006 - 2007 18.00 - 19.30 uur Atletiekbaan Thijs, Linde en Stephan.
C,B-junioren 2002 - 2005 18.00 - 19.30 uur Atletiekbaan Bram, Robert , Sander, Menno
A-junioren 2000- 2001 19.30 - 21.00 uur Atletiekbaan Bram
Senioren/Masters 1999 en eerder 19.30 - 21.00 uur Atletiekbaan Bram, Sander
MiLa-groep 19.00 - 20.30 uur Atletiekbaan Jasper, Wim, Dennis, tineke
Zaterdag A-pupillen* 2008 - 2009 9.30 - 10.45 uur Jozef Israëlslaan Emile, Maud, Viviënne
D-junioren* 2006 - 2007 9:30 - 10.45 uur Jozef Israëlslaan Emile, Maud, Viviënne
C,B,A-junioren 1999-2005 11.00 - 12.30 uur Atletiekbaan/ Bram
Panbos
Senioren/Masters 1999 en eerder 11.00 - 12.30 uur Atletiekbaan/ Bram, Sander
Panbos
Bosloopgroep 10.30 - 12.00 uur Atletiekbaan/Panbos Peter van Rijnsoever
Zondag MiLa-groep 9.30 - 11.30 uur Frits cs

Survivalgroep (jeugd) 10.00 - 12.00 uur Atletiekbaan Peter Pentenga e.a

Ogenblik a.u.b. ...