Home › Uitslagen › 1e onderlinge wedstrijd 2014

1e onderlinge wedstrijd

1e onderlinge wedstrijd, 8 April 2014

cat. Totaal kogel balw 600m
503 Jesse Holder JPC 856 6,13 414 19,59 312 2:50,30 130
506 Teije van der Kooij JPC 831 4,91 335 14,97 242 2:30,60 254
502 Matthijs Nagel JPC 707 3,30 214 16,69 269 2:34,90 224
501 Quint Keers JPC 478 3,28 212 10,49 162 2:55,30 104
508 Cato Prins MPC 456 3,37 220 11,21 176 3:04,06 60
509 Laura Sawka MPC 258 3,85 258
513 Pluk Schildkamp MPC 239 3,61 239
507 Indy Flantua MPC 188 3,00 188
514 Wessel Adelaar JPD 337 3,31 215 6,53 76 3:06,98 46
515 Luc Breton JPE 316 2,25 118 7,29 94 2:55,17 104
519 Tirza Streppel MPD 490 3,73 249 5,90 60 2:41,60 181
518 Marit van Dijk MPD 358 3,65 242 8,23 115 3:27,32 1
517 Sofia Peptine MPD 274 2,96 185 7,04 88 3:41,42 1
521 Yara Keers MPE 318 3,35 218 7,51 99 3:40,01 1
520 Renske van der Maas MPE 293 2,94 183 4,70 27 2:59,40 83
Totaal kogel balw 1000m
530 Finn van der Maas JPB 953 5,40 368 15,54 251 4:18,11 334
526 Casper Loh JPB 873 5,20 355 13,93 224 4:28,04 294
522 Robin Melamad JPB 849 4,95 338 15,93 257 4:38,85 254
524 Sander van Drie JPB 755 4,78 326 15,80 255 5:03,35 174
529 Menno Adelaar JPB 672 4,10 277 11,36 179 4:49,81 216
531 Alexander Stork JPB 668 4,18 283 11,42 180 4:53,26 205
541 Janna van de Coevering MPB 878 5,18 353 12,29 196 4:19,29 329
537 Milou Freidig MPB 736 5,70 387 11,68 185 5:06,56 164
538 Tessa Klein Holte MPB 581 4,73 323 4:37,72 258
543 Fenne Bakker MPB 514 3,68 245 7,88 108 5:07,78 161
540 Liv van Westerop MPB 486 4,75 324 4,86 32 5:18,52 130
536 Rickie Claessens MPB 443 3,25 210 7,52 100 5:17,39 133
542 Renée Breton MPB 423 3,33 216 7,80 106 5:29,80 101
Totaal ver kogel 1000m
551 Gies Oude Brunink JPA 1178 3,32 382 5,93 402 4:04,44 394
548 Boi Dörfel JPA 1088 3,12 342 5,29 361 4:06,38 385
577 Peer Waterman JPA 1085 3,08 334 5,19 354 4:03,80 397
579 Jouke van der Woud JPA 1076 3,23 364 5,01 342 4:09,62 370
557 Aiden Conefrey JPA 977 2,87 292 4,68 319 4:10,56 366
570 Job Slager JPA 926 3,06 330 4,57 311 4:30,48 285
578 Quinten Maas JPA 761 2,80 278 4,81 328 5:09,71 155
558 Daniel van Meulenbroek JPA 687 2,40 198 3,87 260 4:46,00 229
555 Lars Oudshoorn JPA 673 3,01 320 4:13,54 353
569 Floris Krol JPA 278 2,80 278
628 Thijs van den Blink JD 838 3,07 332 3,73 249 4:38,08 257
Totaal ver kogel 1000m
562 Nynke Streppel MPA 1287 3,70 458 5,16 352 3:47,74 477
564 Renske Jekel MPA 1059 3,04 326 5,69 387 4:15,14 346
565 Noia Veenstra MPA 977 3,09 336 4,23 287 4:13,36 354
561 Julia Borst MPA 888 2,83 284 3,44 225 4:07,60 379
563 Lotte Feil MPA 346 2,10 138 3,23 208
Naam cat. Totaal discus ver 1000m
621 Rein Freidig JD 898 12,88 160 3,65 348 3:45,29 390
626 Daan van de Coevering JD 856 14,32 192 3,3 278 3:46,08 386
617 Tristan de Jongh JD 787 11,89 136 3,26 270 3:47,03 381
622 Mees Roubos JD 674 11,23 120 3,38 294 4:12,04 260
619 Floris Hoetink JD 673 15,16 210 3,64 346 4:49,57 117
624 Ruben Spiering JD 636 11,06 116 3,58 334 4:30,13 186
629 Gijs Derks JD 476 10,53 102 2,83 184 4:29,22 190
623 Nigel Strachan JD 457 11,89 136 2,64 146 4:33,18 175
Totaal discus ver 1000m
601 Maud Kaarsgaren MD 875 13,94 184 3,60 338 3:52,38 353
591 Femke Lazaroms MD 723 13,53 175 3,38 294 4:13,45 254
598 Nynke Hazewindus MD 715 9,85 84 3,55 328 4:02,50 303
607 Loes Vogelaar MD 702 11,23 120 3,70 358 4:20,42 224
609 Lisa Oe MD 592 9,45 74 3,16 250 4:10,12 268
593 Marit Hennink MD 587 10,85 110 3,22 262 4:22,64 215
597 Nadia Maas MD 551 7,75 25 3,24 266 4:12,03 260
592 Wiep Fokker MD 545 13,11 165 3,00 218 4:36,53 162
594 Noémi van Oostenbrugge MD 523 10,19 93 2,80 178 4:13,90 252
587 Eva van IJzendoorn MD 383 11,39 124 2,58 134 4:47,20 125
603 Anniek Jekel MD 137 11,92 137
596 Sophie Mollema ** MD 40 8,21 39 1,88 0 5,37,49 1
645 Sanne de Melker MC 666 11,91 137 3,46 310 4:21,83 219
ver kogel 600m
647 Lars de Kwant JC 1658 4,72 564 8,84 465 1:44,12 629
654 Silvester Borsboom JC 1386 4,25 468 8,35 440 1:55,49 478
646 Raph Jacobsz JC 1206 4,06 430 7,20 377 2:02,46 399
648 Stan van Gisbergen JC 1192 3,66 350 7,60 399 1:58,42 443
660 Ruben Castro-Van Driel JC 1158 3,74 366 7,36 386 2:01,78 406
649 Wouter Oe JC 1123 3,78 374 6,21 319 1:59,62 430
653 Tom Kockelkoren JC 867 3,51 320 6,58 341 2:23,53 206
652 Stephan Demmendal JC 777 4,09 436 6,57 341
651 Dean Winkel JC 717 2,99 216 4,69 220 2:14,52 281
650 Casper Thijsen JC 590 4,04 426 2:29,10 164
658 Harmen Siezen JC 517 2,81 180 4,60 213 2:34,98 124
Totaal speer kogel 600m
643 Blanca van Haaren MC 1132 14,98 221 7,02 367 1:50,26 544
641 Marie van der Donk MC 856 14,80 218 6,10 312 2:09,64 326
640 Faye Raaijmakers MC 766 13,18 181 6,05 309 2:15,14 276
Totaal speer kogel 600m
633 Linde Lammers MB 974 11,81 148 6,54 339 1:54,71 487
634 Loïs Ricken MB 973 14,64 214 7,24 379 2:04,22 380
631 Marit Groenbos MB 667 17,39 273 7,50 394
637 Eva Mollema MB 438 12,33 160 5,55 278 3:17,74
discus ver 600m
664 Sven Vernooij JB 1618 20,88 323 5,34 687 1:45,55 608
671 Robin Aalten JB 1406 17,89 266 4,81 583 1:49,28 557
666 Mike de Reuver JB 1354 21,10 327 4,27 472 1:49,38 555
665 Alexander van Manen JB 689 0 5,35 689
speer 600m
697 Demian Lith JA 919 22,66 373 1:50,09 546
Beer Lammers JA 914 1:27,89 914
696 Tjebbe van Egmond JA 881 18,66 298 1:47,38 583
596 Tim de Reuver JA 605 1.45,8 605
675 Iwan Breton M40 754 1:36,31 754
695 Paul de Vries M35 603 1:45,93 603
speer
Jeroen Walter Msen 33,21 544
693 Robert Pennings Msen 28,21 467
1000m
675 Iwan Breton M40 3:11,30 609
698 Bart van der Wal M35 3:13,94 589
695 Paul de Vries M35 3:36,97 437
677 Arthur Groenbos M50 3:39,71 421
678 Peter Meijer M50 4:07,38 280
700 Karin Verboom 3:30,62 476
679 Christel Breton V40 4:12,26 259
699 Stéfanie Snijders V35 4:16,47 241
685 Miriam van Dullemen V50 4:54,46 101
683 Astrid Hijlkema V50 DNF
684 Jannie de Vos V55 DNF
Bij AB-junioren, senioren en masters voorlopig jeudtelling gebruikt.
Bij masters nog geen leeftijdcorrectiefactoren toegepast.

 


Ogenblik a.u.b. ...