Bestuur / Commissies

Bestuur

Functie    Naam    Email
Voorzitter Ad Huijsmans voorzitter@av-fit.nl
Secretaris Okke van der Maas info@av-fit.nl
Penningmeester André Leusink penningmeester@av-fit.nl
Communicatie Gonneke Smeets gonneke@av-fit.nl
Vrijwilligers Peter Meijer vrijwilligers@av-fit.nl

 

 Commissies

Functie Naam Email
Beheer clubhuis Bram Kreijkamp kantine@av-fit.nl
Declaraties Patrick Lansing declaraties@AV-Fit.nl
  André Leusink  
EHBO Michiel Lexmond EHBO@AV-fit.nl
  Sander de Rijke  
Ledenadministratie Atletiek Patrick Lansing ledenadministratie@av-fit.nl
Ledenadministratie Survival Henk-Jan Schuver secretaris@survivalgroepfitzeist.nl
Verkoop Clubtenue Okke van der Maas info@av-fit.nl
Vertrouwenspersoon Mariska den Hartog vertrouwenspersoon@av-fit.nl
Webredactie Johan Vogelaar webredactie@av-fit.nl
Wedstrijdorganisatiecommissie (WOC) Maartje Daan woc@av-fit.nl
Wedstrijdsecretariaat Pupillen Marlene de Jongh wedstrijdsecretariaat@av-fit.nl

 

 

 

 

CWW Paginas overzicht