Trainingstijden

Op feestdagen zijn er geen trainingen. Tijdens schoolvakanties zijn er voor de pupillen en junioren alleen trainingen in het laatste weekend van de vakantie.

*Er is geen bostraining voor de pupillen en D-junioren op de dagen dat de crosscompetitie plaats vindt.

Dag Categorie Geboortejaar Tijd Locatie Trainers
Maandag D+ C-pupillen 2011 -2012 17.00 - 18.00 uur Atletiekbaan Okke, Amber, Loes, Noëmi, Nynke
B-pupillen 2010 18.00 - 19.00 uur Atletiekbaan Okke, Amber, Loes, Noëmi, Nynke
Dinsdag A1-pupillen 2009 17.00 - 18.00 uur Atletiekbaan Linde, Valentijn en Daan
A2-pupillen 2008 17.00 - 18.00 uur Atletiekbaan Linde, Valentijn en Daan
D-junioren 2006 -2007 18.00 - 19.30 uur Atletiekbaan Thijs, Marit, Stephan
C,B-junioren 2002 - 2005 18.00 - 19.30 uur Atletiekbaan Bram, Sander, Linde
A-junioren 2000-2001 19.30 - 21.00 uur Atletiekbaan Bram, Sander
Senioren/Masters 1999 en eerder 19.30 - 21.00 uur Atletiekbaan Bram, Sander
MiLa-groep 19.00 - 20.30 uur Atletiekbaan Jasper, Wim, Dennis, Tineke
Survivalgroep 19.30 - 21.00 uur Atletiekbaan Peter Pentenga e.a
Woensdag 50+-groep 9.45 - 11.00 uur Atletiekbaan Huub Vaessen
Senioren/Masters 1999 en eerder 19.30 - 21.00 uur Krachtruimte Bram, Sander
Donderdag D-junioren 2006 - 2007 18.00 - 19.30 uur Atletiekbaan Thijs, Linde en Stephan.
C,B-junioren 2002 - 2005 18.00 - 19.30 uur Atletiekbaan Bram, Robert , Sander, Menno
A-junioren 2000- 2001 19.30 - 21.00 uur Atletiekbaan Bram
Senioren/Masters 1999 en eerder 19.30 - 21.00 uur Atletiekbaan Bram, Sander
MiLa-groep 19.00 - 20.30 uur Atletiekbaan Jasper, Wim, Dennis, tineke
Zaterdag A-pupillen* 2008 - 2009 9.30 - 10.45 uur Jozef Israëlslaan Emile, Maud, Viviënne
D-junioren* 2006 - 2007 9:30 - 10.45 uur Jozef Israëlslaan Emile, Maud, Viviënne
C,B,A-junioren 1999-2005 11.00 - 12.30 uur Atletiekbaan/ Bram
Panbos
Senioren/Masters 1999 en eerder 11.00 - 12.30 uur Atletiekbaan/ Bram, Sander
Panbos
Bosloopgroep 10.30 - 12.00 uur Atletiekbaan/Panbos Peter van Rijnsoever
Zondag MiLa-groep 9.30 - 11.30 uur Frits cs

Survivalgroep (jeugd) 10.00 - 12.00 uur Atletiekbaan Peter Pentenga e.a
CWW Paginas overzicht