Trainingstijden

Hieronder staan de actuele trainingstijden die gelden tot en met 31 oktober 2021, vervolgens de trainingstijden vanaf 1 november 2021.

Informatie over trainingen bij Okke van der Maas, secretaris & jeugdatletiektrainer, via info@av-fit.nl Tijdens basischoolvakanties is er geen atletiektraing voor pupillen en CD-junioren. Voor aanvullende informatie over survivaltrainingen: zie aparte website van de Fit-Survivalgroep.

Dag Categorie Geboortejaar Tijd Locatie
Maandag D+C-pupillen 2013 - 2014 17:00-18:00 Atletiekbaan
  B-pupillen 2012 18:00-19:00 Atletiekbaan
  Survivalgroep (18+) Zie survival-website 19:15 - 21:00 Atletiekbaan
Dinsdag A1-pupillen 2011 17:00 - 18:00 Atletiekbaan
  A2-pupillen 2010 17:00 - 18:00 Atletiekbaan
  D-junioren 2008 - 2009 18:00 - 19:00 Atletiekbaan
  C-Junioren 2006 - 2007 18:00 - 19:00 Atletiekbaan
  B-Junioren 2004 - 2005  19:00 - 20:00 Atletiekbaan
  A.Jun./Senioren/ Masters 2003 en eerder 19:30 - 21:00 Atletiekbaan
  MiLa-groep 2003 en eerder 19:45- 20:45 Atletiekbaan
  Survivalgroep Zie survival-website 19:15 - 21:00 Atletiekbaan
 Woensdag 55+-groep  1965 en eerder 10:00 - 11:00 Atletiekbaan
Donderdag D-junioren 2008- 2009 18:00 - 19:00 Atletiekbaan
  C-Junioren 2006 - 2007 18:00 - 19:00 Atletiekbaan
  B-Junioren 2004 - 2005 19:00 - 20:00 Atletiekbaan
 

A.Jun./Senioren/

Masters

2003 en eerder 19:30 - 21:00 Atletiekbaan
  MiLa-groep 2003 en eerder 19:45 - 20:45 Atletiekbaan
  Survivalgroepen Zie survival-website 19:15 - 21:00 Atletiekbaan
Zaterdag A-pupillen 2010 - 2011 9:30 - 10:45 Atletiekbaan/Panbos
  D-junioren 2008 - 2009 9:30 - 10:45 Atletiekbaan/Panbos
 

A.Jun./Senioren/

Masters

2003 eerder 11:00 - 13:00 Atletiekbaan
  Bosloopgroep 2001 en eerder  10:30 - 12:00 Panbos
Zondag Survivalgroep (jeugd) Zie survival-website 10:00-12:00 Atletiekbaan

Met ingang van maandag 1 november, dus na de herfstvakantie, promoveert de jeugd naar de volgende trainingsgroep en start het nieuwe trainingsrooster. De D- en C-pupillen gaan vanaf die datum binnen trainen in de gymzaal aan de Jagerlaan 33 in Zeist. 

Dag Categorie Geboortejaar Tijd Locatie
Maandag D+C-pupillen 2014 - 2015 17:00-18:00 Gymzaal
  B-pupillen 2013 18:00-19:00 Gymzaal
  Survivalgroep (18+) Zie survival-website 19:15 - 21:00 Atletiekbaan
Dinsdag A1-pupillen 2012 17:00 - 18:00 Atletiekbaan
  A2-pupillen 2011 17:00 - 18:00 Atletiekbaan
  D-junioren 2009 - 2010 18:00 - 19:00 Atletiekbaan
  C-Junioren 2007 - 2008 18:00 - 19:00 Atletiekbaan
  B-Junioren 2005 - 2006  19:00 - 20:00 Atletiekbaan
  A.Jun./Senioren/ Masters 2003 en eerder 19:30 - 21:00 Atletiekbaan
  MiLa-groep 2004 en eerder 19:45- 20:45 Atletiekbaan
  Survivalgroep Zie survival-website 19:15 - 21:00 Atletiekbaan
 Woensdag 55+-groep  1966 en eerder 10:00 - 11:00 Atletiekbaan
Donderdag D-junioren 2009- 2010 18:00 - 19:00 Atletiekbaan
  C-Junioren 2007 - 2008 18:00 - 19:00 Atletiekbaan
  B-Junioren 2005 - 2006 19:00 - 20:00 Atletiekbaan
  A.Jun./Senioren/Masters 2004 en eerder 19:30 - 21:00 Atletiekbaan
  MiLa-groep 2004 en eerder 19:45 - 20:45 Atletiekbaan
  Survivalgroepen Zie survival-website 19:15 - 21:00 Atletiekbaan
Zaterdag A-pupillen 2011 - 2012 9:30 - 10:45 Panbos
  D-junioren 2009 - 2010 9:30 - 10:45 Panbos
  A.Jun./Senioren/Masters 2004 eerder 11:00 - 13:00 Atletiekbaan
  Bosloopgroep 2004 en eerder  10:30 - 12:00 Panbos
Zondag Survivalgroep (jeugd) Zie survival-website 10:00-12:00 Atletiekbaan

 

 

CWW Paginas Overzicht