Bestuur / Commissies

Algemeen bestuur

Functie    Naam    Email
Voorzitter

Vacature (Ad Huijsmans A.I.)

voorzitter@av-fit.nl
Secretaris Okke van der Maas secretaris@av-fit.nl
Penningmeester Frans van Wegen penningmeester@av-fit.nl
Communicatie Gonneke Smeets communicatie@av-fit.nl 
Vrijwilligers Judith Veen  vrijwilligers@av-fit.nl

Bestuur (Atletiek)

Functie    Naam    Email
Voorzitter

Vacature

 
Secretaris Okke van der Maas Secretaris-atletiek@av-fit.nl
Penningmeester Frans van Wegen Penningmeester-atletiek@av-fit.nl
Communicatie Koen Rutten Communicatie-atletiek@av-fit.nl 
Vrijwilligers Judith Veen  vrijwilligers@av-fit.nl

Bestuur (Survival)

Functie    Naam    Email
Voorzitter

Vincent de Graaf

voorzitter@survivalgroepfitzeist.nl
Secretaris Henk-Jan Schuver secretaris@survivalgroepfitzeist.nl
Penningmeester René Feil  penningmeester@survivalgroepfitzeist.nl
Jeugd Ries de Jongh jeugd@survivalgroepfitzeist.nl

Commissies

Functie Naam (A= Atletiek, S = Survivalgroep) Email
Beheer clubhuis

Vacature

 

Ledenadministratie

Patrick Lansing (A)

Henk-Jan Schuver (S)

ledenadministratie@av-fit.nl

 EHBO

Sander de Rijke (A)

Michiel Lexmond (S)

EHBO@AV-fit.nl
Vertrouwenspersoon

Nelly Hoofs (A)

Mariska den Hartog (A, aftredend)

Vacature (S)

vertrouwenspersoon@av-fit.nl
Webredactie Johan Vogelaar  webmaster@av-fit.nl

 Commissies (Atletiek)

Functie Naam  Email
Wedstrijdorganisatiecommissie (WOC)

Maartje Dijkgraaf

Bram kreijkamp

Jos Warmerdam

Marlene de Jongh

Maartje Daan

Tineke Doedens

Okke van der Maas
woc@av-fit.nl
Wedstrijdsecretariaat Pupillen Marlene de Jongh wedstrijdsecretariaat@av-fit.nl
Verkoop Clubtenue Okke van der Maas info@av-fit.nl
CWW Paginas Overzicht